Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Öneri Film, Önerilen ve Tavsiye Filmler

Deadpool 2 imdb 7.9

119 AksiyonAmerikanAnimasyonBilim KurguFantastikGerilimMaceraÖneri FilmSuçTavsiye

7.5
IMDB: 7.5/10 5.510 votes

USA

8

Report error

Deadpool 2 imdb 7.9 Amerikan yapımı bırakın 2018 in geçtiğimiz 10 yılın en komik en eğlenceli, macera dolu bir fantastik filmdir. Deadpool filmini ilk izlediğimde oyunculuğuna hayran kalmıştım. Harika bir filmdi dedim izledikten sonra. Deadpool 2 ise gerçekten Deadpool 1 den daha güzel dedirtti.

Deadpool 2 filminin konusu: Sevgilisi olan Vanessa (Morena Baccarin) ile olan ilginç ve sağlam olan birlikteliğini devam ettiren Wade Wilson’ın, yani Deadpool, (Ryan Reynolds) sözde gelecekten gelen yarı robotik manyak bir adam olan (Josh Brolin) ile allak bullak olur. Cable isimli bu farklı adam ilerleyen yıllarda korkunç bir suça sebep olacak bir çocuğun peşine düşer ve çılgın Deadpool, Cable’ı amacı olan çocuğu öldürme fikrinden caydırabilmek için “X FORCE” isimli takım kurar. Bu birbirinden üstün yeteneklere sahip kişilerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte mücadeleye başlar.

Gerçekten eğlenceli ve kendini izlettiren başarılı benimde tavsiye ettiğim bir filmdir.
DeadPool 2 Filmini izlemek için tıklayınız. DeadPool 2 izle
Tavsiye filmler, tavsiye aksiyon filmleri, tavsiye suç filmleri, önerilen filmler, film önerileri. onerifilm.com iyi seyirler diler. Deadpool 2, Deadpool 2 fragman, Deadpool 2 konusu, Deadpool 2 2018.

Not: Deadpool 2 18 yaşından küçükler için sakıncalı olabilir demeyeceğim çünkü bu bölümde küfür kullanmamaya özen gösterip bunu başarmışlar.

No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related movies