PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC8tT0d2Wm9JclhwZyIgYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuPjwvaWZyYW1lPg==
Options
  • Option 1

    Fragman

    WATCH ONLINE
backdrop

Fury 2014 IMDB 7.6

25 views
Rate this post

Fury 2014 IMDB 7.6 (Brad Pitt)

Fury Brad Pitt ustanın oynadığı Alman Nazi döneminde yaşanan Alman askerlerinin açısından anlatılan sağlam bir film. Gerçekten Brad abinin oyunculuğu insanı büyülüyor.

Fury 2014 filminin konusu: 1945 yılının Nisan ayında, İkinci Dünya Savaşı’nın son günlerinde geçiyor ve Komutan Wardaddy, topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Norman’dan meydana gelen müfrezenin, 300 düşman askeriyle denk geldiği ve bütün imkansızlıklarla savaşmak mecburiyetinde kaldığı 24 saati husus alıyor. Beş askerden meydana gelen ufak ekip, zırhlı tanklarıyla, Almanya’da savaşın ortasında kalır ve bu ekip bölümde kalan son Amerikan ordusu askerlerinden oluşur. Birlik az sayıda askerden oluşmasının yanı sıra cephane manasında da bir hayli zor durumdadır. Gruba komuta eden Çavuş Wardaddy’nin Avrupa’nın tamamını yıkıma uğratan bu savaştaki son görevi, askerlerini Nazi birliklerinin kuşatması altında olan bu bölümden sağ salim çıkarabilmektir. Onerifilm.com Fury filmi, Fury filmi yorumlar, Fury film konusu.

 

Tür: Aksiyon, Amerikan, Gerilim, Imdb +7, Öneri Film, Savaş, Suç, Tavsiye

Etiketler: , , , ,

Tavsiye Edilenler
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir