Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
Öneri Film, Önerilen ve Tavsiye Filmler

Robert Redford’un Son Filmi ‘The Old Man & The Gun’ın Altyazılı Fragmanı Çıktı

AmerikanDramImdb +7KomediÖneri FilmSuçTavsiye

7.4
IMDB: 7.4/10 votes

, ,

USA

9

Report error

Robert Redford’un Son Filmi ‘The Old Man & The Gun’ın Altyazılı Fragmanı Çıktı
Efsane oyuncu Robert Redford’un emeklilik evveli çektiği son filmi “The Old Man & The Gun”ın altmakalelı fragmanı paylaşıldı.

Bu hafta sonu ABD’de vizyona giren Fox filmi “The Old Man & The Gun”, 82 yaşındaki Robert Redford’un son filmi olmasıyla büyük ilgi çekiyor. Sayısız kere hapisten kaçan Forrest Tucker bir kez daha hapishaniçin kaçar ve 70 yaşında son büyük vurgununu yapmakye karar sunar. Polisler peşine düşerken, Forrest’ın izinden gidenler arasında onu yakalamaya kararlı fakat bir o kadar da zekasına hayran olann polis dedektifi John Hunt ve onu sevmekten katiyen vazgeçmeyen Jewel adlı bir kadın bulunmaktadır.

Dünya prömikonumunu yaptığı Telluride’de eleştirmenlerden tam not alan “The Old Man & The Gun”ın başrollerini Robert Redford, Sissy Spacek ve Casey Affleck paylaşırken, kadroda kendilerine Elisabeth Moss, Tom Waits, Danny Glover ve John David Washington eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise “Ain’t Them Bodies Saints”, “Pete’s Dragon” ve “A Ghost Story” gibi yapımlardan tanıdığımız David Lowery oturuyor. Lowery, filmin senaryosunu David Grann’ın 2003 senesinde The New Yorker dergisinde yayınlanan makalesindeki gerçek bir öyküyeden ilham alarak yazdı.

No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related movies